درباره مرکز کارشناسی املاک سلطانی بیشتر بدانید

مرکز کارشناسی املاک سلطانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ اقدام به اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ نمود وبا توجه به کیفیت و سوابق کاری و داشتن شرایط اخذ استاندارد، از طرف شرکت  AKK   توانست با افتخاربه اولین مجموعه درصنف مشاورین املاک درشرق استان تهران  باشد که به این مهم دست پیدا می کند و این اتفاق فقط با حمایت های شما مشتریان عزیز و وفادار رخ داد.

 کلمه (ISO) مخفف International Organization for  Standardization  است, در حالی که مخفف عبارت فوق می بایست به صورت (IOS) باشد. (ISO)  در اصل از کلمه یونانی (isos) مشتق شده و به معنی (برابر) و ریشه پیشوند (iso) در انگلیسی و و به معنی سازمان بین المللی برای استاندارد سازی است.

امروز در همه دنیا رعایت استانداردهای ایزو در تولید و عرضه محصولات ، خدمات و داشتن گواهینامه ایزو از چنان اهمیتی برخوردار است که در عرصه تجارت جهانی شرایط اولیه در داد و ستدهای بین المللی قرار گرفته است .

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می نامند، بدین معنی که این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت کند.

همانطور که می دانید، معنای مدیریت را برنامه ریزی، کنترل، هدایت و نظارت می دانند و در ایزو ۹۰۰۱ قرار است این اقدام ها با رویکرد کیفیت انجام شود.

هدفی که در متن استاندارد ۹۰۰۱ وجود دارد، این است که سازمانی که این استاندارد را پیاده سازی و اجرا می کند، متعهد شود محصولی تولید کند که ثبات کیفیت داشته باشد. یعنی اگر محصول درجه ۲ تولید می شود، این محصول به درجه ۳ تنزل نداشته باشد.

 از مواردی که در ایزو ۹۰۰۱ بسیار حائز اهمیت است، تفکر سیستمی و رویکرد فرآیند است. این استاندارد سازمان را در قالب یک سیستم می بیند و با نگاه فرآیندگرا به سازمان سعی می کند، ارتباط مطلوبی را بین واحدهای سازمان ها ایجاد کند تا علاوه بر بهبود ارتباطات سازمان و کیفیت این ارتباطات، بتوان محصول و خدمات بهتری را نیز به مشتری ارائه کرد.

 همچنین استاندارد ایزو ۹۰۰۱ با ایجاد الزاماتی در مستندسازی سازمان، سعی در ایجاد نظم می کند. لازم است سازمان ها فرآیندها و اقداماتی که بر رضایت مشتری و تولید محصول باکیفیت تاثیر می گذارد را مکتوب کند و برای آن روش های مشخصی را بنویسد تا سازمان بتواند محصولی با کیفیت یکسان تولید کند.

در سال ۱۹۷۹ کمیته فنی TC 176 سازمان بین المللی استاندارد (ISO.org) به نام «کمیته تضمین کیفیت و مدیریت کیفیت» تشکیل گردید.

 – در سال ۱۹۸۷ اولین نسخه استاندارد منتشر شد که تنها مفاهیمی در مورد محصول، کیفیت، مشتری و… را بیان می کرد و قابلیت اجرا و پیاده سازی در سازمان ها را نداشت. (امروزه آن را بعنوان ایزو ۹۰۰۵ که یکی از خانواده های ایزو ۹۰۰۱ می باشد می شناسیم)

 – در سال ۱۹۹۴ الزامات اجرایی استاندارد تدوین و تصویب شد، این الزامات شامل ۲۰ بند بودند. در آن زمان سازمانی که در حوزه فعالیت خود بند طراحی را نداشت (محصول جدید طراحی نمی کرد) استاندارد ایزو ۹۰۰۲ و سازمانی که در حوزه طراحی نیز فعال بود ایزو ۹۰۰۱ را دریافت می کرد. که البته از سال ۲۰۰۰ دیگر استاندارد ایزو ۹۰۰۲ منسوخ شده و دیگر استفاده نمی شد. (اگر دید بر روی محصولی زده است دارنده استاندارد ایزو ۹۰۰۲ بدانید این محصول حداقل از سال ۲۰۰۰ تاکنون گواهینامه های خود را تمدید نکرده است و عملا ایزو ندارد یا بسته بندی های آن مربوط به قبل از سال ۲۰۰۰ می باشد)

 – در سال ۲۰۰۰  الزامات استاندارد به ۸ بند کاهش یافته و رویکرد فرآیندی را مد نظر قرار داد. رویکردی که استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را به سیستم و رویکرد تیمی نزدیک تر کرد و این رویکرد تغییر بزرگ و جذابی در استاندارد بود.

 – در سال ۲۰۰۸ نیز تغییرات جزئی و اجمالی در متن استاندارد انجام شد که البته تغییری در اصل استاندارد ایجاد نشد. برخی از این تغییرات مواردی همچون انتخاب نماینده مدیریت از بین مدیران، تاکید بیشتر بر روی برون سپاری، صلاحیت کارکنان و موارد اینچنینی بود.

 – در سال ۲۰۱۵ پس از صحبت های مختلف در خصوص تغییرات استاندارد، بالاخره استاندارد مجددا ویرایش خورد و در آن تغییرات عمده ای ایجاد شد، بندهای استاندارد به ۱۰ بند تغییر کرد، نگرش و تفکر مدیریت ریسک، مدیریت دانش، برنامه ریزی استراتژیک و تحلیل محیط های سازمانی و موارد دیگر به استاندارد اضافه شد و البته مفاهیمی چون نماینده مدیریت، نظامنامه کیفیت، اقدامات پیشگیرانه و مواردی دیگر از این استاندارد حذف شدند.

 این واقعیت وجود دارد که استاندازد ایزو ۹۰۰۱ در سالهای مختلف با ویرایش های جدید بهبود پیدا کرده و این استاندارد بهبود پیدا کرده طوری طراحی شده که  به صورت عمومی برای هر سازمانی قابل اجرا می باشد. از یک کارخانه تولید و مونتاژ خودرو گرفته تا یک تیم فوتبال.

مدیر  و مؤسس مرکز کارشناسی املاک سلطانی جوانی با تجربه و سخت کوش و از همه مهمتر با اراده قوی آقای مهندس امیر سلطانی می باشد ، تحصیلات او در رشته مهندسی عمران است .

او تجربه چندین ساله خود را بصورت کاملا شفاف به مشاوران مبتدی و حرفه ای انتقال داده تا آنها به نیروی زبده و متخصص و به معنای واقعی از مشاورین املاک و مستغلات   تبدیل شوند تا در خدمت رسانی به مشتریان عزیز  — که سرمایه اصلی مجموعه مرکز کارشناسی املاک سلطانی به حساب می آیند  —  با تمام وجود انجام وظیفه نمایند .
در ضمن ایشان بواسطه همکاری با جوانان با انرژی و مستعد  و استفاده از تفکرات خلاقانه آنها ، گامی بلند درراستای اشتغال زایی و مبارزه با بیکاری برداشته اند .

لازم به ذکر است که  در آینده نزدیک خبر های خیلی خوبی در حمایت از جوانان جویای کار خواهید شنید .

با توجه به اینکه مجموعه مرکز کارشناسی املاک سلطانی بصورت  تیمی  فعالیت دارد مشاورین این مجموعه بصورت مویرگی اطلاعات تمام ملک هایی که جهت فروش می باشند  را در اختیار دارند و از آنجا که  زمان برای شما عزیزان بسیار ارزشمند است و  اشاره به اینکه  شعار این مرکز  هم  ((از رویا هایتان تا واقعیت فاصله ای نیست))  می باشد پیشنهاد میکنیم که پس از  هماهنگی با یکی از مشاورین پر انرژی و فعال  این مرکز از  سرویس های بی نظیر آنها لذت ببرید  و همچنین از  فایلینگ قوی این مرکز  مطمئناً نتایج بسیار مطلوب و خوبی را دریافت خواهید نمود  .

ما کارهای متفاوتی نسبت به رقبای خود انجام می دهیم وبه آنها افتخار می کنیم.

بچه های مجموعه ما مانند یک خانواده در کنار هم فعالیت  میکنند .

ما مشکل برخی از مالکان را هنگام نیاز به فروش ملک خود درک می کنیم و می دانیم وقتی نیاز به فروش ملک خود دارید چقدر این امرناامیدکننده و استرس زا می باشد این کار به یافتن یک مشاور املاک و مستغلات ، نیاز دارد شما می توانید به تیم ما اعتماد کنید تا یکپارچگی و توانایی را تا ارائه نتایج مثبت لمس کنید.

ما همیشه بدنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریانمان هستیم لطفا در موقع تماس گرفتن با ما انتقادات وپیشنهادات خود را مطرح نمایید که خدمات بهتری به شما هدیه دهیم.

مجموعه ما بسیار چابک و فعال می باشد .

لازم به ذکر است که این مرکز  تنها مجموعه در شرق استان تهران می باشد که به این صورت مشغول به فعالیت می باشد .

با آرزوی بهترین انتخاب ها برای شما مشتریان و همراهان عزیز

مقایسه

WhatsApp chat

کلمه کلیدی خود را وارد کنید